Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Her türlü ölçü ve adet için üretimimiz mevcuttur.Lütfen fiyat alınız
0212 532 47 77 / 0532 481 03 79

Kuse Etiket Nedir ? 

Kuşe etiket, kendinden yapışkanlı ve kuvvetli yapışkanı ile en çok tercih edilen etiket çeşitlerindendir.Ribon ile baskı alınmaktadır.Uygun fiyatlı ve kuvvetli yapışkanı ile en çok kullanılan etiket çeşitlerinden bir tanesidir.Kuşe etiketlere pürüzsüz yüzeyi sayesinde kolay ve kusursuz bir şekilde istenilen baskılar alınabilmektedir.Kuşe etikete termal transfer yöntemiyle baskı alınabilmektedir.

                                        

Wax yada wax-resin ribonları kullanılarak baskı alınabilen kuşe etiketlerin,parlak yada mat yüzeye sahip çeşitleri bulunmaktadır.Diğer kağıt bazlı etiket çeşitlerine göre, dışarıdan gelebilecek etkenlere karşı dayanıklı etiketlerdir.İhtiyacınız olan tüm kuşe etiket ölçülerinde üretim yapmaktayız.

Kuşe etiket kullanımında ribon seçimine mutlaka dikkat edilmelidir.Size uygun ribon seçimi yapmamanız halinde kuşe etiket üzerine yapılan baskılarda, temas sonucunda baskının silinmesi ve okunamaması gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.Satın alacağınızı ribonu,mutlaka kullanacağınız kuşe etiket ile test baskısı alarak almanızı tavsiye ediyoruz.

 

Termal etiketlerden çok daha fazla uzun bir raf ömrüne sahip olan kuşe etiketler, uzun süre kullandığınız ürünün üzerinde muhafaza olacaktır.Kuşe etiketleri sıvı temasından,nemden ve sürtünmeden koruduğunuz takdirde ömrü daha uzun olacaktır.

Kuşe etiket ismi yapışkanlı kuşe kağıttan gelir. Üst yüzeyi termal transfer yazıcıların baskı alacağı şekilde üretilmiş arka yüzeyi yapışkanlı ve alt tarafında da silikonlu taşıyıcı kağıdı bulunan bir üründür. Genellikle barkod etiketleri veya ürün etiketleri bu hammadde den üretilmiştir.

Barkod yazıcılarda bu tür kuşe etiketleri kullanabilmeniz için rulo olarak satın almalısınız. Ribon ile baskı yapabileceğiniz kuşe etiketler, en uygun fiyatlı etiket çeşitlerinden biridir.

Baskılı veya baskısız olarak istediğiniz ölçülerde kuşe etiket üretimi yapabilmekteyiz.
İstediğiniz ölçüde etiket üretimi yaptırmak için bize ulaşın.