Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Her türlü ölçü ve adet için üretimimiz mevcuttur.Lütfen fiyat alınız
0212 532 47 77 / 0532 481 03 79

 

TERMAL ETİKETLER  2 ÇEŞİTTİR.

 


ECO TERMAL ETİKET

Eco Termal Etiket,Yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket, çeşitidir. Kağıt üzerinde termal lamine edilmesi sonucunda oluşmaktadır.Kullanılan barkod,veya yazıcının baş bölgesindeki ısı ile birlikte termal, sıvılışma özelliği gösterir ve bu şekilde termal etiket,in üzerine baskı yapılır. Nem Alkol Işık  ve Isı gibi etmenlere karşı dayanıklı değildir. Bu etkenlere maruz kaldığında kendi kendine kararır.Hızlı tüketilmesi gereken etiket çeşitidir.Bu ürün nemli ve sıcak ortamlarda kullanmayınız.

*ECO TERMAL ETİKET'İN ÖZELLİKLERİ

3-6 Aylık bir ömrü vardır. çabuk tüketilmesi gereken etiket çeşitidir.Nem Alkol Işık,ve Sıcak ortamlarda kullanılmaz..

*ECO TERMAL ETİKET NEDEN TERCİH EDİLİR ?

Eco Termal Etiket lere ısıyıla baskı yapılır ve bu yüzden ribon kullanılmaz.Ribon kullanılmadığı için maliyeti düşüktür. Eğer etiket kullanımınız kısa süreliyse .Eco Termal Kullanınız.
            
LAMİNE TERMAL ETİKET

 Lamine termal, etiketler adından da anlaşıldığı gibi termale sahip etiket çeşitidir. Ribon, sarf malzemesine ihtiyaç duyulmadan üzerine ısı ile baskı alınırlar. Bu yüzden sadece barkod yazıcılarda, terzilerde kullanılırlar. Herhangi bir masaüstü lazer yazıcı ile kullanılması manasızdır. Lamine termal etiketler uzun ömürlü termal etiket çeşiti olması ve baskı sırasında ribbona gereksinim olmadan baskı alınabildiği için maliyetinin düşüklüğünden dolayı tercih edilirler. Lamine (Top) Termal etiketin yüzey kısımında termal tabakanın üzerinde koruyucu bir tabaka bulunmaktadır.Bundan dolayı Eco termal etikete göre daha uzun ömürlüdür. Yapışkanlığında, kağıt gramajında olsun eco termalen hiçbir farkı yoktur. Terk fark koruyucu bir yüzeydir. Lamine termal, etiketler termal etiket,lerin karakteristik özelliklerini taşır; kısaca nemden, ışıktan ve ısıdan etkilenir. (Eco termal etikete göre daha az etkilenir)

*LAMİNE TERMAL ETİKET'İN ÖZELLİKLERİ

Termal etiket,i kullanan sektörler genellikle bu etiketlerin ömürlerinin 3-6 ay kadar olduğu yerlerde tercih ederler, lamine termal etiketler ise 6-9 ay gibi bir ömre sahiptir. Bu ömrü tamamlayan lamine termallerin üzerindeki baskı gün geçtikte uçar. Bu süreci ışığa ve ısıya maruz bırakmayarak uzatabilirsiniz. Eco termal etikete göre fiyatı %30 daha fazladır.

*LAMİNE TERMAL ETİKET NEDEN TERCİH EDİLİR ?

Ömrü uzun olduğundan dolayı ve düzgün yazıldıgından ve cabuk kararma olmamasından dolayı...
 Termaletiket,termaletiketfiyatları,termaletiketçeşitleri, Termaletiket,termaletiketfiyatları,termaletiketçeşitleri,